hayalinyeter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


hayata dair ne varsa...
 
AnasayfaGüncel Program Arşivi   4 I_icon_mini_portalAramaKayıt OlGiriş yap

 

 Güncel Program Arşivi 4

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
a.h.s.
Modaratör
a.h.s.

Mesaj Sayısı : 164
Kayıt tarihi : 20/03/11
Yaş : 46

Güncel Program Arşivi   4 Empty
MesajKonu: Güncel Program Arşivi 4   Güncel Program Arşivi   4 EmptyPerş. Mart 24, 2011 12:44 amGüncel Program Arşivi   4 7275eb1d3336


Auto Hide IP v4.6.2.2 Hide IP ile kişisel gizliliğinizi saklamak kolay ve basit. Hide IP, sizin için kullanışlı proxy sunucusu bulur. Dolayısıyla artık herhangi güvenlik endişesi yaşamanıza gerek kalmaz. Sıklıkla IP adresinizi gizliliğinizi sağlamak için değiştirir.


Auto Hide IP v4.6.2.2 Did you know your IP address is exposed every time you visit a website? Your IP address is your online identity and could be used by hackers to break into your computer, steal personal information, or commit other crimes against you. AutoHide IP allows you to surf anonymously, change your IP address, prevent identity theft, and guard against hacker intrusions, all with the click of a button.


Auto Hide IP is privacy-protection software which enables you to conceal your real IP address, surf anonymously, and automatically change your IP address every few minutes.With it, you can select fake IP from different countries via “Choose IP Country” option and can Check IP directly. Using it, you are able to conceal your identity online by showing them a fake IP, blocking hackers and prying eyes from knowing your true location or identity. You can also choose “Launch on Startup” and then it will run and load a fake IP automatically when you log on to Windows. Besides, you can easily switch between fake IP and real IP by simply clicking a button ofHide IP or Stop Hide.Auto Hide IP works with Internet Explorer, Firefox, Opera, Maxthon, MyIE and is compatible with all types of routers, firewalls, home networks, wireless networks and any other kind of Internet.


Anonymous Web Surfing

Prevent others from seeing your true IP when browsing the Internet. Change your IP frequently with the click of a button!

Protect Your Identity
Identity thieves can use your IP address to monitor your web activity and intercept your private financial information. Criminals, hackers, and even the government can trace your exact location right down to your street address.

Choose IP Country
You can also select fake IP from different countries via “Choose IP Country” option and can Check IP directly.

Send Anonymous E-mails
Prevent your real IP address from being shown in E-mail headers on any Webmail E-mail service such as Yahoo, Hotmail, or
Gmail. It is very easy for anyone to find your geographic area you send E-mail from using free publicly available IP lookup tools.

Un-ban Yourself From Forums and Message Boards

Have you been banned from a forum or message board? No problem! Use Auto Hide IP to change your IP allowing you to access any website that has banned you such as eBay, Craigslist, and many browser-based games

rapidshare.com AHDiP.rar
µTorrent Acceleration Tool 2.3.8 | 5 MB


µTorrent Acceleration Tool 2.3.8, µTorrent downloadlarınızı (indirme) hızlandırmak için tasarlanmış ücretsiz bir programdır.Program, kendini µTorrent istemciniz (client) ile internet arasında bir pozisyona konumlandırır ve düşük seviyede bir network (ağ) trafik yöneticisi olarak gelen ve giden paketleri düzenler.Bu sayede, indirme hızınız %300 lere varan bir oranda artabilir, çok daha hızlı indirmeler yapabilirsiniz.
µTorrent Acceleration Tool 2.3.8, herhangi bir ek yapılandırmaya ihtiyaç duymaz.Programı indirip, bilgisayarınıza kurmanız yeterlidir.Aradaki hız farkının nasıl arttığını göreceksiniz.
Program Özellikleri- %300 lere varan iyileştirmeler ile dosya indirebilme- Kullanıcı dostu sade arayüz- Sistem kaynaklarını minimum oranda tüketir, sistem performansınızı etkilemez.

A powerful traffic optimization algorithm, which stays behind, will take care of the rest.
Are you already using the new µTorrent? Then it’s time to complete the picture with our µTorrent Acceleration Tool. Just download, install and start it and you will experience increased download speed in no time.The µTorrent Acceleration Tool was designed to be a powerful traffic optimization algorithm, which stays behind, will take care of the rest. You will obtain a maximum acceleration effect with a minimum resource usage and no configuration effort.To take the advanced of the full power of the accelerator you must buy the full version from here.

Here are some key features of "µTorrent Acceleration Tool":

· considerably improving the µTorrent download experience
· powerful low level download accelerator
· minimum user interaction
· easy operation through a tray icon


rapidshare.com utr.rar
Super Flexible File Synchronizer Pro v4.80 | Win/MACOS | 5.8 MB/15.9 MB


Super Flexible File Synchronizer, PC, Mac, sunucu, dizüstü bilgisayar ve çevrimiçi depolama alanları arasında dosya aktarımı ve eşleştirmesi yapabilen bir programdır. Bu sayede farklı birimler arasında dosya taşıyıp, daha önce taşıdığınız dosya ile karşılaştırıp farklı olan kısımları tespit edip bu şekilde yedekleme yapabilirsiniz. Ayrıca gereksiz dosyaları da elemiş olursunuz.Program görsel bir arayüze sahip. Profil oluşturup, kaynak ve hedef yeri belirledikten sonra dosya/klasörleri eşleştirebilirsiniz.


Özellikler:


# Dosyaları yedekler ya da eşleştirir. Farklı yerlerden (PC, Mac, dizüstü bilgisayar veya çevrimiçi depolama alanı gibi) dosya eşleştirmesi yapar.


# Unicode desteğine sahiptir. Bu doğrultuda İngilizce haricinde diğer dillerde yazılmış dosya adı ve uzunlukları sınırlama olmadan tanır.


# Profil için ayarlar bir kez belirlendikten sonra o ayarlar doğrultusunda işlem yapabilir. Ayrıca birden fazla profil oluşturabilir. Komut satırından profil çalıştırılabilir.


# Zamanlayıcı içerir. Bu sayede siz hiç uğraşmadan belirlediğiniz saat, gün, hafta ya da ay içinde program devreye girip dosya eşleştirmesi yapabilir.


# Yerel sürücü ve ağ sürücüsü arasında veri kopyalama ve eşleştirme yapabilir.


# FTP, SSL, SSH, WebDAW, Amazon S3 desteğine sahip.


# ZIP sıkıştırma ve 256 bit şifreleme aracı içerir.


# Vekil sunucu desteği vardır.


# Amazon S3 ve FTP için güvenli aktarım ayarları düzenlenebilir.


# Windows, Macintosh ve Linux desteğine sahip.


# Sihirbaz ya da gelişmiş durumda çalıştırılabilir.


# Taranmış dosyaları algılar.


# Akıllı izleme sayesinde silinen ya da çelişkiye düşülen dosyaları algılayıp, tüm dosyaları bir veritabanı içinde tutabilir.


# Katılımsız modda profil çalıştırmak için soru sormaz. Üstüne yazılacak dosyaları bir veritabanı içinde tutabilir.


# Kilitlenmiş dosyaları kopyalar. Bazı dosyalar diğer yazılımlar tarafından erişildiği için kopyalanamaz. Program, bu dosyaları başarıyla kopyalamak için çalışır. Zaman denemesi ile süre konulabilir.


# Kısmı dosya güncellemesi ile yalnızca değiştirilen bölümler kopyalanabilir.


# Yaz saati / saat bölgesi kavramıyla iki bilgisayarın sistem dosyaları arasında saat farklı oluşturmadan çalışabilir.


# Flash sürücü desteğine sahip.


# Gerçek zamanlı senkronizasyon (eşzamanlılık) ile değiştirilen klasörler izlenir ve çok kısa sürede yeni ve değiştirilen dosyalar kopyalanır. Çünkü klasörler izlenir. Ancak bazı durumlarda uygun olmayabilir. Örneğin, tarafınızdan bilerek silinmişbir dosya gibi.


Super Flexible File Synchronizer is used to back up your data and synchronize PCs, servers, notebooks, and online storage space.
You can set up as many different jobs as you need and run them manually or using the scheduler. The software comes with support for FTP, WebDAV, Amazon S3, and AES file encryption, as well as SSH and ZIP compression. There are powerful synchronization modes, including Standard Copying, Exact Mirror, and SmartTracking.


rapidshare.com sffw.rar
Osmanlı Padişahlarına ait tuğralar ve bu tuğraların kelime dizilimlerini inceleyebilirsiniz.Kurulum gerektirmez, tıkla-çalıştır mantığıyla yazılmıştır.Tarihçilere,öğretmen,öğrencilerimize ve padişah tuğralarını merak edenlere güzel bir kaynak!
rapidshare.com/files/31111109...lari_v.1.0.rar
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Güncel Program Arşivi 4
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
hayalinyeter :: HAYALİNYETER PROGRAM BÖLÜMÜ :: Güncel Program Arşivi-
Buraya geçin: