hayalinyeter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


hayata dair ne varsa...
 
AnasayfaMicrosoft Windows 64-bit İşletim Sistemleri ve WD sürücüler  I_icon_mini_portalAramaKayıt OlGiriş yap

 

 Microsoft Windows 64-bit İşletim Sistemleri ve WD sürücüler

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
a.h.s.
Modaratör
a.h.s.

Mesaj Sayısı : 164
Kayıt tarihi : 20/03/11
Yaş : 46

Microsoft Windows 64-bit İşletim Sistemleri ve WD sürücüler  Empty
MesajKonu: Microsoft Windows 64-bit İşletim Sistemleri ve WD sürücüler    Microsoft Windows 64-bit İşletim Sistemleri ve WD sürücüler  EmptyÇarş. Mart 23, 2011 1:53 am
Harici Sabit Diskler
Our external hard drives should work with 64-bit operating systems. Bizim harici sabit sürücüler 64-bit işletim sistemleri ile çalışması gerekir. But, again, there are some things you need to keep in mind: Ama, yine, aklınızda tutmak için gereken bazı şeyler var:

•Drivers for most Western Digital USB and FireWire external hard drives are already included in all 32-bit and 64-bit Microsoft Windows operating systems. en Western Digital USB ve FireWire harici sabit diskler için sürücüler zaten tüm 32-bit ve 64-bit Microsoft Windows işletim sistemlerinde yer almaktadır.

•When Western Digital drives are connected to the computer, the operating system should automatically recognize that there is a new device and install the drivers for that device to function on that system. Western Digital sürücüler bilgisayara bağlı olduğunda, işletim sistemi otomatik olarak yeni bir cihaz olduğunu kabul etmeli ve bu sistem üzerinde çalışması için bu aygıtın sürücülerini yükleyin.

•Western Digital does not provide any generic drivers for our external hard drives in the event that the system drivers do not load properly. Western Digital sistem sürücüleri düzgün yük olmadığı olay bizim harici sabit diskler için herhangi bir genel sürücüler sağlamaz.

•In the event that one of our drives does not install on your operating system, here are some simple troubleshooting tips you can follow: Bizim sürücülerden biri buradan takip edebilirsiniz bazı basit sorun giderme ipuçları, işletim sisteminize yüklemek olmadığını durumunda:

•Plug the power adapter directly into the wall to make sure the drive is getting enough power. duvar doğrudan güç adaptörü takın sürücüye yeterli güç oluyor emin olun.

•Change the USB/Firewire cable to make sure that the cables aren't bad. USB / Firewire kablosu değiştirme kabloların kötü değil emin olmak için.

•Try the drive on another PC. başka bir PC üzerinde sürücü deneyin. If the drive installs on that PC, and you can see it in the Windows Explorer, then you know that the drive is good. sürücü o PC'de yüklerse, ve Windows Gezgini görebilirsiniz, o zaman sürücü iyi olduğunu biliyoruz.

•If it doesn't show up in Windows Explorer, but does show up in Disk Management, then the drivers are installed and you most likely have a format or partition issue. ama, Windows Explorer görünmüyor Eğer Disk Yönetimi görünür yapar, sonra sürücüler yüklendikten ve büyük olasılıkla bir biçim veya bölüm sorunu var. In which case, please see: Bu durumda, bakınız:

•Answer ID 3865: How to partition and format a WD drive on Windows (7, Vista, XP, 2000) and Mac OSX Cevap ID 3865: Windows için bölme ve WD sürücüsü bir biçimi (7, Vista, XP, 2000) ve Mac OSX

•If the drive doesn't show up in either Windows Explorer or Disk Management, then the drive should be replaced. Sürücü Windows Gezgini'ni veya Disk Yönetimi'nde görünmüyor Eğer sürücü değiştirilmesi gerekir.

•If the drive shows up on another PC, then there may be driver issues with the operating system where it's not installing. sürücünün başka bir PC üzerinde gösterir, o zaman yükleme değil işletim sistemi ile sürücü sorunları olabilir. You will need to contact Microsoft Support at sistemi işletim gidermek için daha fazla yardım eder.

Internal Hard Drives Iç Sabit Diskler
Our internal drives should work fine installed on 64-bit operating systems. Iç sürücüler 64-bit işletim sistemlerinde kurulu iyi çalışması gerekir. However, there are several things you should keep in mind: Ancak aklınızda bulundurmanız gereken birkaç nokta var:

•Any drivers required for installing a WD internal hard drive, whether with RAID, SATA, or EIDE onboard controllers or controller cards, are provided by the motherboard or controller card manufacturers, and not WD. RAID, SATA veya EIDE Teknede kontrolörleri veya kontrol kartları ile ister bir WD dahili sabit disk kurulumu için gerekli tüm sürücüler, ve, anakart veya denetleyici kartı üreticileri tarafından sağlanmaktadır WD değil.

•Western Digital does not provide any drivers of any kind for installing our hard drives on any operating systems. Western Digital herhangi bir işletim sistemlerinde bizim sabit disk kurulumu için herhangi bir tür sürücüler sağlamaz.

•Make sure you have the latest BIOS updates for your motherboard, as well as all the latest motherboard driver updates. Eğer anakartınız için güncellemeler yanı sıra en son anakart sürücü güncellemeleri en son BIOS olduğundan emin olun.

•If there are any issues with the drive being recognized by the BIOS, this might not be a "driver" issue. BIOS tarafından kabul ediliyor sürücü ile herhangi bir sorun varsa, bu bir "sürücü" bir sorun olmayabilir. It could be a BIOS issue (outdated or misconfigured), cable issue, SATA/EIDE port issue, or even a drive issue. Bir sorun (eskimiş veya hatalı), kablo sorunu, SATA / EIDE bağlantı noktası sorun, hatta bir tahrik sorunu BIOS olabilir. That's why we recommend updating the BIOS, changing the cable, and if that doesn't work, trying the drive in another PC. Biz ve kablo değiştirme, BIOS güncelleme öneriyoruz eğer işe yaramazsa, başka bir PC sürücü çalışıyor. If the drive isn't recognized in another PC, then most likely something is wrong with the drive and it should be replaced. sürücü, daha sonra başka bir PC tanınan değilse büyük olasılıkla bir şey ve sürücü yanlış olan bu değiştirilmelidir.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Microsoft Windows 64-bit İşletim Sistemleri ve WD sürücüler
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
hayalinyeter :: HAYALİNYETER MİCROSOFT ve DİĞER İŞLETİM SİSTEMLERİ :: Diğer İşletim sistemleri-
Buraya geçin: